Firma "JOT" powstała w Krakowie na początku 1992 roku i działa jako typowa firma rodzinna. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją odzieży "OUTDOOROWEJ" wg własnych projektów, tworzonych przez Joannę Tatulińską. Tworzymy odzież dla ludzi aktywnych na zimę i lato, dla dorosłych i dla dzieci. Posiadamy bogatą kolekcję wzorów, którą poszerzamy w każdym sezonie. Dla wygody i satysfakcji naszych Klientów, kierujemy się prostą zasadą: "JOT FOR YOU". Stosujemy materiały najwyższej jakości, a to:

1.Tkaniny SEALAND, OMNILAND, SOFTLAND i inne firmy Concordia Textiles N.V. - Belgia
2.Dzianiny Q'FLEECE TM, ARFOR TM, SHELTER TM i inne firmy Biruna - Polska
3.Dzianiny membranowe BERMUDA, BIKE, SOFTSHELL i inne firmy Bellandi - Włochy
4.Dzianiny membranowe NO WIND , SOFT SHELL i inne firmy Pontetorto SPA - Włochy.

Dysponujemy zawsze gamą około 10 kolorów tych surowców
Wykonujemy także podklejanie szwów metodą termiczną, specjalizowaną taśmą norweskiej firmy STO-NOR.

Firma JOT proponuje państwu całoroczną odzież sportową, łączącą zastosowanie najwyższej jakości materiałów renomowanych firm światowych, najnowszych technologii stosowanych w produkcji tej odzieży, oraz aktualne trendy i tendencje mody sportowej.
Odzież firmy JOT zalecana jest wszystkim aktywnym bez względu na wiek turystom i sportowcom.

Zaopatrujemy  sklepy sportowe turystyczne na terenie całego kraju. Przyjmujemy zamówienia na odzież firmową, z umieszczeniem logo klienta w formie haftu lub sitodruku.

Dla Klientów firmowych i hurtowych oferujemy szeroką gamę dobrej jakości odzieży takiej jak T-shirty, koszulki polo, dresy, czapeczki oraz gadżety reklamowe jak smycze, parasolki i inne.


Drogi Kliencie, dziękujemy za zaufanie naszej Firmie i zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.

© Advertising Studio eYAHOO 2007. All Rights Reserved